מחפשים עורך דין גירושין מומלץ? הכתבה הזו מיועדת לכם!

 

שוקלים לפרק את החבילה? מחפשים עורך דין גירושין מומלץ? המציאות מלמדת שבחירתו של עורך הדין שיטפל בהליכי הגירושין מהווה את אחת מן ההחלטות המשמעותיות והגורליות ביותר במהלך החיים, היות ולעתים קרובות היא זו שעשויה להכריע בשאלת סיכויי הניצחון שלכם, או שפניכם חלילה אל התבוסה.

 

עורך הדין שי מויאל מסביר שלכל עורך דין יש טקטיקות שונות לניהול הליכי הגירושין, וישנם כאלו שנוהגים להגיש תביעות סטנדרטיות ולייחל לטוב, בעוד שאחרים ינקטו בתכנון אסטרטגי יסודי ומעמיק שנתפר בדיוק למידותיו של הלקוח. לדברי עורך הדין שי מויאל, כל תיק גירושין מהווה מקרה ספציפי בפני עצמו, עם נתונים שונים ובעיות ייחודיות המאפיינות אותו, כך שלא ניתן לטפל בתיקי הגירושין על פי תבנית זהה.

 

אסטרטגיה בהירה ומגובשת שמותאמת לנתונים הספציפיים שלכם

במידה והחלטתם לפרק את החבילה ואתם מחפשים עורך דין גירושין מומלץ, כדאי שלא להסתמך על המלצות של אחרים בלבד, אלא לקחת את ההמלצה בעירבון מוגבל, לקבוע פגישת ייעוץ ולבדוק באופן עצמאי, שכן אנשים עשויים להמליץ על עורך דין זה או אחר מבלי שהם מכירים אותו אישית, או ששכרו את שירותיו בעניין כלשהו, שאיננו עוסק בתחום הגירושין.

 

במהלך פגישת הייעוץ עם עורך הדין, יש לברר את האסטרטגיה המוצעת על ידיו לטיפול במקרה הפרטי שלכם, ולהעדיף לשכור את שירותיו של זה המציג אסטרטגיה בהירה ומגובשת, כזו המותאמת לנתונים הספציפיים, וכוללת, בין היתר, שלבי ביצוע ולוחות זמנים. ראוי לציין שאסטרטגיה טובה איננה נשענת על החוק היבש בלבד, אלא משולבת במקוריות ויצירתיות, ומהווה אינטגרציה של כל העובדות ופרטי המקרה.

 

מחלוקת בקרב בני זוג בנוגע לחלוקת הרכוש ושיקולים שלא ניתנים לכימות כספי

חשוב להדגיש שעורך דין גירושין מומלץ איננו בהכרח חייב להיות בעל ותק של "25 שנים במקצוע", מפורסם או היקר ביותר, שכן הפרמטרים הללו אינם ערובה לניצחון. המציאות מראה שוותק רב אינו מעיד על איכות, ועורכי דין ותיקים רבים עלולים במרוצת הזמן לאבד את הלהט שאפיין אותם בתחילת דרכם ו\או ללקות בקיבעון מחשבתי.

 

כמו כן, ישנם עורכי דין מפורסמים שקנו את עולמם ברגע בעקבות תיקים מתוקשרים, השתתפותו באירועים חברתיים ויחסי ציבור מרובים.

 

באופן כללי, ככל שהמחלוקת בקרב בני הזוג בנוגע לחלוקת הרכוש הנה גדולה יותר, ובפרט כשמעורבים במחלקות שיקולים שלא ניתנים לכימות כספי (סרבנות גט, זירוז הליכי הגט, חזקה על הילדים וכיוצא בזה), כך עולה גם הכדאיות לשכירת שירותיו של עורך דין מקצועי ואיכותי יותר, היות ובנסיבות הללו הופך התשלום לעורך הדין לעניין זניח.

 

x